Cosy&Trendy

Cosy&Trendy

Затишний та модний керамічний посуд з Бельгії

У 2006 році відома бельгійська компанія Billiet-Vanlaere, що має більш ніж 85-річний досвід виробництва товарів для життя і кулінарії, презентувала новий бренд, який створює порцеляновий і керамічний посуд – Козі енд Тренді.

Сама назва бренду пояснює всю суть його продукції – Затишний і Модний. Посуд для дому Cosy&Trendy – це виробництво предметів професійного застосування і домашнього вжитку, які принесуть в повсякденне життя покупців стиль, функціональність і зручність.

Посуд Cosy&Trendy – стильні рішення в широкому асортименті

Всього за десять років існування бельгійському бренду вдалося голосно заявити про себе на професійному ринку виробників посуду. Незабутні і яскраві серії сервірувального інвентарю, аксесуарів і фарфорового посуду Cosy&Trendy дуже великі, і дозволять підібрати вишуканий посуд для будь-якого стилю та інтер'єру. Сьогодні асортимент посуду для ресторанів Cosy&Trendy налічує понад 20 тисяч позицій і продовжує збільшуватися.

Бельгійський фарфор Cosy&Trendy – це надзвичайно стильні рішення, які стануть справжньою знахідкою для ресторанного бізнесу та домашнього використання. Завдяки високій майстерності кращих дизайнерів широкий асортимент надзвичайно красивого керамічного посуду з Бельгії всіх форм і барв в повній мірі задовольнить потреби ресторанів і кафе, що дотримуються різних концепцій.

Cosy&Trendy для ресторану – зробіть свій заклад унікальним

Cosy&Trendy – посуд для бару і ресторану, який однозначно є найкращим вибором. На відому торгову марку працює команда, що складається щонайменше зі ста висококваліфікованих дизайнерів, завдяки яким кожен товар бельгійського бренду є справжнім витвором мистецтва з універсальним, модним, унікальним, і навіть інноваційним стилем, який задовольнить потреби найвимогливіших шеф-кухарів, і підкорить серця ваших гостей.

Cosy&Trendy – посуд для кухні та дому, виконаний у різних кольорових відтінках. Серед товарів відомого бренду, представлених на сайті компанії ІОНА ГРУП, ви знайдете як класичні червоно-чорні та біло-блакитні декори, так і сміливі кольорові комбінації.

Кожна колекція бельгійської торгової марки живе своїм життям, і є унікальною в своєму роді. SPECKLE, PLATO, NEW YORK, LAGUNA AZZURRO, BARISTA IVORY, ANTOINETTE – цей професійний посуд підкорить вас з першого погляду.

ІОНА ГРУП – посуд Cosy&Trendy оптом і в роздріб, який стане справжньою прикрасою вашого будинку або закладу, та подарує безліч приємних моментів.