Royal Leerdam

Royal Leerdam

Скляний посуд для будь яких подій

Роял Леєдам – відомий голландський бренд, який сьогодні виробляє надзвичайно якісне скло, що відрізняється елегантністю та витонченістю форм.

Посуд Royal Leerdam – ідеальний вибір для будь-якого свята

Royal Leerdam для бару – це надзвичайно широкий вибір якісного скляного посуду для коктейлів, алкоголю та прохолоджуючих напоїв, який дозволить вам підкреслити високий статус закладу та створить особливий настрій на будь-якому святі.

Кришталево чистий, функціональний та елегантний посуд ідеально підходить для будь-яких цілей. Обід з друзями, весела вечірка, урочиста звана вечеря або якийсь винятковий момент – широкий асортимент якісної продукції Royal Leerdam стане справжньою прикрасою кожої події.

Виробництво продукції торгової марки Royal Leerdam для дому, ресторану або бару засноване на впроваджені інновацій та використанні унікальних сучасних технологій, завдяки яким товари бренду задовольняють будь-які запити покупців в усьому світі.

Не випадково серед провідних фахівців скляного ринку посуд Royal Leerdam вважається одним з кращих, а за самою компанією міцно закріпилася репутація законодавця нових стандартів ведення бізнесу.

Посуд Royal Leerdam – надійність, якість, безпека

Royal Leerdam – посуд для ресторану, для створення якого використовується одне з кращих в світі, найчистіше європейське скло «Crystal Superieur 30%», що прославилося значним переліком чудових експлуатаційних характеристик.

Royal Leerdam – посуд для дому, надзвичайно висока якість якого підтверджена престижним міжнародним сертифікатом якості ISO 9001, виданим Британським інститутом стандартів. Зараз бренд Royal Leerdam є власністю не менш відомої торгової марки Libbey.

Чому посуд Royal Leerdam для ресторанів, барів, і просто повсякденного використання здобув таку популярністю? Все дуже просто – він ударостійкий, компактний, створений з екологічно чистих, якісних компонентів і головне – абсолютно безпечний. Навіть якщо келих або стакан розіб'ється, ви не побачите дрібних уламків, які так легко губляться – шматки великі, а тому легко прибираються.

В компанії ІОНА ГРУП на вас чекає посуд Royal Leerdam, оптом і в роздріб, представлений в широкому асортименті. Ви зможете без проблем забезпечити якісним посудом як затишне домашнє свято, так і банкет на кілька сотень персон, і все це – за дуже приємною ціною.