Krosno

Krosno

Сторічна історія якості

Почавши свою історію в 1923 році, сьогодні польський скляний завод Кросно є не лише найбільшим підприємством на території країни, а й всесвітньо відомим виробником високоякісного скляного посуду із Польщі для барів, ресторанів та побутового використання.

Майже сторіччя вироби від кращих польських склодувів радують покупців неповторністю, вишуканістю, сучасним свіжим дизайном, а головне – незмінно високою якістю. Krosno – посуд для ресторану і бару, який дозволить вигідно підкреслити стиль та індивідуальність вашого закладу.

Krosno – посуд, який зробить свято яскравішим

Посуд для дому Krosno стане бажаним гостем на кожному столі. Будь то сімейне свято, або затишна домашня вечеря – ви зможете легко підібрати келихи, стакани чи рюмки для найрізноманітніших напоїв.

Бездоганна чистота, прозорість і висока якість посуду для дому Krosno досягається польськими майстрами завдяки використанню унікального запатентованого способу виробництва, який всесвітньо відома торгова марка зберігає у найсуворішій таємниці.

Krosno – посуд для барів і ресторанів, який відрізняється надзвичайно широким асортиментом різноманітної скляної продукції, починаючи з об'ємних ваз та графинів, і закінчуючи мініатюрними стопками.

Візитна картка Krosno – посуд ручної роботи HandMade, який відрізняється надзвичайною витонченістю та вишуканістю.

Посуд Krosno – надійність і міцність

Посуд для ресторану із Польщі Krosno виготовляється за особливою технологією CRYSTALLINE, завдяки чому скло відрізняється високою міцністю, і відмінно протистоїть температурним та механічним впливам. П'єте з келихів гарячий глінтвейн або крижане шампанське – польський посуд залишатиметься бездоганним багато років, радуючи вас своїм дивовижним зовнішнім виглядом.

У компанії ІОНА ГРУП ви можете купити посуд Krosno оптом, та забезпечити будь-яке святкування дійсно брендовою, якісною скляною продукцією.

Переваги посуду від Krosno:

  • Індивідуальні рішення і гнучкість дизайну.
  • Приємна ціна.
  • Столітні традиції і досвід.
  • Незмінно висока якість продукції.
  • Відомий у всьому світі бренд.

На автоматичних лініях заводу виготовляються найрізноманітніші лінійки посуду, починаючи від класичних келихів для мартіні, шампанського і вина, та закінчуючи незвичайними дизайнерськими елементами сервування. Посуд Krosno – кращий вибір до будь-якого свята.