Ritzenhoff

Ritzenhoff

Досконалий дизайн скляного посуду з Німеччини

Незвичайні дизайнерські рішення німецької компанії Ріценхоф понад двісті років роблять святкові моменти ще більш яскравими та особливими, даруючи радість життя та насолоду!

Керамічний, скляний і порцеляновий посуд Ritzenhoff стає справжнім вінцем будь-якої вечірки, викликає радісну посмішку в повсякденному житті, і робить незабутніми всі наші досягнення.

Сьогодні посуд для ресторанів Ritzenhoff – це понад 4500 виробів з кераміки, фарфору і скла, а також різноманітні аксесуари.

Посуд Ritzenhoff – відмінний вибір для будь-якого закладу

Ritzenhoff – посуд з Німеччини для барів і ресторанів, асортимент якого надзвичайно великий, може задовольнити потреби будь-якого закладу. Келихи для вина, шампанського, аперитиву, шнапсу, пива, прохолоджуючих і гарячих напоїв, надзвичайно гарні елементи декору – все це справить враження на клієнтів і залишить виключно найкращі враження про відвідування вашого закладу.

Посуд для бару Ritzenhoff – це нанесені вручну декори від кращих інтернаціональних дизайнерів і художників, завдяки яким абсолютно будь-який продукт від відомого німецького бренду стає незабутнім.

Посуд Ritzenhoff – суворий контроль якості, як запорука успіху

Посуд для дому Ritzenhoff – це найсуворіший контроль якості на всіх етапах виробництва. Після машинної обробки всі заготовки німецького посуду відбираються вручну. Ніжку отримують лише ті келихи, які пройшли прискіпливий контроль досвідчених співробітників.

Результат багаторівневих перевірок – скло найвищої якості, яке гордо несе в світ назву Ritzenhoff.

Сьогодні німецький порцеляновий посуд Ritzenhoff користується широким попитом в більш ніж 100 країнах світу, але їх кількість постійно збільшується. Посуд для дому із Німеччини – це не тільки відмінна можливість підкреслити високий статус закладу. У колекціях ви знайдете безліч унікальних зразків елітного посуду, які стануть просто чудовим вибором для подарунка.

У компанії ІОНА ГРУП на вас чекає величезний вибір елітного німецького фарфору від торгової марки Ritzenhoff. Кількість колекцій посуду, випущеного відомою німецькою торговою маркою, вже перевищила 50, тому підібрати товари, що стануть гармонійною частиною стилю вашого закладу, дуже просто.

Посуд Ritzenhoff оптом і в роздріб – зробіть життя яскравішим!

Посилання для завантаження каталога продукції Ritzenhoff