ГоловнаБрендиTomorrow's Kitchen

Tomorrow's Kitchen

Tomorrow's Kitchen

Tomorrow's Kitchen – кухонне приладдя та аксесуари

Компанія Tomorrow's Kitchen належить передовому виробнику кухонного приладдя, голландському концерну Dutch Creative Brands. З появою нового бренду в 2016 році сімейне європейське підприємство вийшло на новий рівень. Під новою маркою почали випускати різноманітні кухонні пристосування, об'єднані генеральною лінією функціональності та інноваційного підходу.

Аксесуари для кухні Tomorrow's Kitchen швидко стали популярними в усьому світі. Прикрасьте ними свою кухню і насолоджуйтеся смаком страв, доповнених яскравими і практичними дрібничками. 

Кухонні товари Tomorrow's Kitchen – функціональність і стильний дизайн  

Використовувати ультрасучасні кухонні аксесуари можна не тільки для приготування їжі, а й для естетичної насолоди. Це доводить продукція голландської торгової марки Tomorrow's Kitchen.

Назва бренду підкреслює 2 якості: інноваційність продукції і соціальні гарантії перед суспільством.

Кухонні аксесуари Tomorrow's Kitchen для домашнього використання полегшують і прискорюють приготування найскладніших страв. А завдяки стильному дизайну і яскравим забарвленням, гаджети створять вражаючий декоративний штрих на будь-якій кухні.

Аксесуари для кухні Tomorrow's Kitchen – для приготування, подачі і зберігання

У лінійці бренду є товари, винайдені задовго до появи самої компанії. Наприклад, слайсер для ананасів 1992 року народження, який став легендою. Однак, завдяки інноваційному підходу дизайнерів голландського бренду, старі відкриття актуальні і сьогодні на сучасних кухнях.

Шукайте в каталогах торгової марки столові прибори, які використовують для приготування і зберігання їжі:

  • обробні дошки, маринатори
  • слайсери, ножі для нарізки та чищення салатів, овочів, фруктів
  • ємності для зберігання спецій
  • контейнери та бокси для транспортування продуктів і багато іншого

Купити кухонні аксесуари з Нідерландів за доступними цінами

Продукція бренду зроблена з метою надихнути вас на нові кулінарні експерименти. Адже ці кухонні помічники і дрібнички не тільки допомагають приготувати смачну їжу, але й підштовхують назустріч яскравого, зручного, комфортного життя майбутнього.

При цьому практичність виробів залишається головним і кожен з них має своє витончене функціональне рішення:

  • Індивідуальний заварник для чаю дає можливість волозі стекти з листя і акумулювати справжній чайний аромат
  • Обробні дошки оснащені висувним лотком, щоб швидко відокремити продукти від відходів
  • Спеціально розроблені ножі підходять для очищення всіх видів фруктів і овочів
  • Ємності і диспенсери для зберігання закриваються за допомогою запатентованої системи "Оксілок", забезпечуючи максимальну герметичність

Компанія ІОНА ГРУП пропонує купити кухонне приладдя для ресторану і дому Tomorrow's Kitchen оптом і в роздріб. Створюйте атмосферу майбутнього з ультрасучасними кухонними гаджетами з Нідерландів.