Rona

Rona

Rona – першокласне барне скло зі Словаччини на ваших столах

Найбільший у Європі виробник кришталю для напоїв Rona почав випускати свою продукцію в 1897 році. З самого початку роботи і до сьогоднішнього дня заводські майстри не тільки зберігали традиції місцевих склодувів, але і покращували їх за допомогою сучасних технологій.

Сьогодні Rona – це всесвітньо відомий виробник якісного скляного посуду зі Словаччини для барів, ресторанів, домашнього користування. Оригінальну продукцію з розкішного скла Rona можна купити недорого в Києві у магазині ІОНА ГРУП.

Rona – посуд для ресторану з 5 зірочками

Скляний посуд для дома Rona має бездоганну репутацію і користується популярністю у всьому світі. Колекції барного скла для вина і шампанського відрізняються вишуканістю, розкішним вибором декору і форм, високою якістю ручної обробки.

Якість посуду для ресторанів та готелів Rona підтверджена міжнародними сертифікатами ISO 9002. Сомельє з різних куточків планети відзначають бездоганну обробку, тонку гру світла на гранях келихів та фужерів, особливий тонкий звук кришталю.

Експерти підтверджують, цей посуд допомагає максимально відчути багатство смаку напою.

Інновації Rona

Щоб досягти ідеального результату, чеські технологи приділяють величезну увагу виробництву:

  • Кожний елемент виробу проходить перевірку провідних сомельє.
  • Келихи Rona піддають впливу високих температур, щоб підвищити їх міцність та стійкість.
  • У виробництві не використовують шкідливий окис цинку та свинець. Їх замінили на барій, що додало безпеки та живого блиску кришталю.

Де купити кришталь Rona в Києві

У компанії ІОНА ГРУП ви можете купити скло Rona оптом. У наявності великий вибір фужерів для шампанського, чарок, келихів для вина і бренді, посуду для подачі напоїв і льоду.

Бездоганне виконання і вишуканий зовнішній вигляд посуду додасть урочистості будь-якому застіллю, забезпечить святкуванню потрібний градус статусності. А ми гарантуємо 100% оригінальність, оперативну доставку і конкурентні ціни на кришталь зі Словаччини.