Oberglas

Oberglas

Oberglass – посуд від легендарного бренду

Бренд Oberglass – це окремий підрозділ відомого виробника STOLZLE-GLASGRUPPE, що спеціалізується на виготовленні якісного скляного посуду.

Штаб-квартира Oberglass знаходиться у Відні. Головна гордість цього бренду – виробництво пивних кухлів, келихів, склянок та чарок. В асортименті бренду можна знайти класичні моделі та сучасні дизайнерські рішення.

Виробництво посуду з віковими традиціями

Виробництво посуду Oberglass розташоване у Польщі на скляному заводі STOLZLE-GLASGRUPPE. Тут тісно зв'язані вікові традиції виробництва скляного посуду та сучасні технології. Поєднання майстерності склодувів та новітніх верстатів дозволяє виготовляти гарні та функціональні речі.

Компанія безперервно інвестує в модернізацію виробництва та навчає співробітників новим технікам роботи зі склом, тому посуд для будинку та бару Oberglass регулярно стає володарем різних нагород та сертифікатів.

Для виробництва більшої частини посуду використовується новітня технологія IS. Рідке скло розміщується у спеціальній кільцеподібній формі та продувається, після чого спеціальний рукав переносить його в іншу камеру для повторного нагріву, де продукт отримує свою остаточну форму. Ця технологія гарантує не тільки якість, але й високу міцність готового скла.

Матеріали, що незмінно гарантують якість скляного посуду

Як і сотні років тому, для виробництва скла Oberglass використовуються такі матеріали як:

  • кварцевий пісок;
  • сода;
  • вапно, а також інші спеціальні мінерали.

Цей склад – запорука незмінної якості продукції, яка є екологічно чистою та безпечною для здоров'я. При цьому посуд для ресторану Oberglass коштує зовсім недорого, що цілком відповідає філософії компанії STOLZLE-GLASGRUPPE.

Продукція Oberglass – функціональний та оригінальний посуд

Під брендом Oberglass випускається скляний посуд, який відмінно підійде власникам готельного або ресторанного бізнесу, а також тим, хто хоче привнести в інтер'єр свого будинку трохи функціональної оригінальності:

  • пивні кухлі;
  • глечики;
  • келихи;
  • склянки;
  • графини;
  • чашки та блюдця.

Дизайнери компанії трудяться на славу, надаючи класиці оригінальне сучасне бачення. Це дозволяє посуду виглядати стильно та оригінально, але при цьому залишатися дуже функціональним.

Вибираючи продукцію Oberglass, ви обирайте найвищу європейську якість за демократичною ціною, що особливо вигідно при замовленні посуду Oberglass оптом!