Porland

Porland

З метою задоволення сподівань тих, хто мріє про якісний порцеляновий посуд, турецький бренд Porland з ретельною увагою дарує життя порцеляні, яка дозволить вам мати невеликі свята на обідніх столах з елегантністю балерини. Завдяки своєму шикарному та автентичному дизайну, Porland Porcelain представляє свої товари, які є ідеальною єдністю естетики та якості в кожному виробі.

Компанія Порланд виробляє свою продукцію у Туреччині тільки з сировини 100% найвищої якості. Відображаючи багаті культурні аспекти країни, у своїй продукції з сучасними лініями, Porland є новаторською та інноваційною компанією галузі з моменту її створення в 1992 році.

Окрім порцелянових візерунків та дизайнерської концепції культури виробництва керамічного посуду, компанія Porland створила свій асортимент продукції завдяки дизайнерам, інноваційним концепціям та оригінальним ідеям та продовжує свою діяльність лідера-виробника.

У нас ви можете придбати продукцію Porland у широкій кольоровій гамі та асортименті – таким чином ви створите свій власний набір порцелянового посуду найвищої якості.