Porland

Porland

Porland – турецький порцеляновий посуд для дому і закладів громадського харчування

Туреччина – країна, в якій з особливою шаною ставляться до культури вживання їжі. Це стосується не тільки старовинних рецептур або звичаїв, а також і подачі страв на стіл. Тут прийнято подавати напої та їжу на розкішному дорогому посуді, перетворюючи кожне застілля в урочистість.

Однією з перших компаній-виробників посуду преміум-класу в Туреччині є Porland. З метою задоволення очікувань тих, хто мріє про якісний посуд, турецький бренд Porland з ретельною увагою до дрібниць дарує життя порцеляні.

Столові набори торгової марки дозволять вам перетворити домашнє застілля у святковий банкет. Ергономічні та красиві комплекти Porland Porcelain використовують для подачі страв в кафе, ресторанах, у домашній сервіровці. Пропонуємо купити турецький порцеляновий посуд за конкурентною ціною.

Porland – ідеальна гармонія естетики та якості

Компанія Porland була створена в 1992 році. З моменту зародження і до сьогоднішнього дня бренд міцно утримує високі позиції якості на світовому ринку посуду. Відображаючи багаті культурні аспекти країни, в своїй продукції з сучасними лініями Porland  тримає статус новаторської та інноваційної компанії.

Завдяки шикарному аутентичному дизайну та бездоганним технічним характеристикам, порцеляновий посуд з Туреччини являє собою ідеальне поєднання краси та якості.

Окрім безкомпромісного ставлення до зовнішнього вигляду, при створенні продукції використовується найкраща сировина та перевірені технологічні процеси.

Особливості керамічного посуду Porland

Компанія Порланд виробляє продукцію в Туреччині тільки з глини 100% найвищої якості. У роботі використовуються кращі сорти англійської глини та каоліну. Завдяки добавкам оксиду алюмінію, порцеляна отримує поліпшені показники міцності.

Посуд Porland – це довговічний і дуже твердий фарфор:

  • Посуд обробляється при температурі 1400 градусів

  • Керамічні вироби мають потовщені стінки

  • Кожен елемент набору вкрито подвійним шаром глазур

  • Усі лінійки бренда екологічно безпечні, нешкідливі для здоров'я, підтверджені сертифікатами якості TSE 10850 та британськими стандартами BS4034

Турецька кераміка Porland – прикрашаючи безліч столів по всьому світу

Крім порцелянових візерунків та дизайнерської концепції культури виробництва керамічного посуду, компанія Porland створила свій асортимент продукції. Оригінальні ідеї дизайнерів, їх інноваційні концепції утримують продукцію ТМ в лідерах світових виробників посуду.

У нас ви можете купити посуд Porland в Києві в широкому асортименті. Віддаючи перевагу турецькій порцеляні та кераміці, ви створюєте за столом атмосферу розкоші та комфорту.