San Miguel

San Miguel

Автентичний скляний посуд зі вторинно переробленої сировини з Іспанії

Іспанська компанія Vidrios Reciclados San Miguel, що була заснована в 1986 році, сьогодні відома в усьому світі своєю надзвичайно красивою та доступною продукцією. Посуд Сан Мігуель має відмінну рису: для його виробництва використовується виключно перероблене скло, про що красномовно свідчить фірмовий логотип бренду, який можна знайти на кожному товарі.

Посуд San Miguel – краса, що підкорює з першого погляду

San Miguel (Іспанія) – посуд для дому, який користується надзвичайно високим попитом у Європі та Америці. Екологічність, корисність та неймовірна краса, якою відрізняється посуд для бару San Miguel, підкорили серця сотень тисяч покупців, і сьогодні відомий бренд освоює ринки Африки та Азії, де у іспанської торгової марки теж є безліч шанувальників.

San Miguel – посуд для ресторану, кожна модель якого ретельно продумана та розроблена кращими іспанськими дизайнерами. Всі товари відомого бренду відрізняються витонченістю форм і незвичайною красою.

Кращі фахівці, художники та дизайнери ретельно опрацьовують найдрібніші деталі і штрихи перш ніж випустити нові моделі на ринок. Саме тому посуд для будинку San Miguel так подобається покупцям.

Аксесуари та посуд San Miguel – широкий вибір, що приємно дивує

Продукція компанії відрізняється широким діапазоном використання. Оригінальні свічники та витончені вази стануть відмінною прикрасою будь-якого інтер'єру, а асортимент посуду San Miguel для кухні порадує кожного шеф-кухаря:

  • Красиві і функціональні глечики

  • Оригінальний декор пляшок

  • Зручні банки для сипучих продуктів та спецій

  • Кухолі

  • Склянки

  • Тарілки

  • Аксесуари для ванної кімнати San Miguel

Всі ці надзвичайно красиві товари від іспанського бренду допоможуть зробити вашу кухню неповторною та по-домашньому затишною. У деяких моделях виробник зберіг старовинні форми іспанського посуду. Саме вони можуть стати чудовим вибором для кухонь, оформлених у стилі «кантрі».

Оригінальна форма виробів, бездоганна робота і доступні ціни – San Miguel враховує всі побажання клієнтів. Унікальність продукції San Miguel полягає в тому, що для її виробництва використовується екологічно чисте, перероблене скло, завдяки чому практично відсутні виробничі відходи, а відповідно – суттєво знижуються розцінки.

В компанії ІОНА ГРУП ви можете придбати посуд San Miguel оптом і в роздріб та переконатися у винятковій якості товарів відомого іспанського бренду.