Crisa

Crisa

Скляний посуд від провідного американського виробника

Бренд Crisa ("Кріса") – один з провідних виробників скляного посуду, столових приборів та аксесуарів в Америці. Будучи частиною відомої компанії Libbey, торгова марка Crisa досить швидко здобула широку популярність: якісний оригінальний посуд зі скла знайшов своє місце як у оселях звичайних покупців, так і у готелях й ресторанах, де для створення атмосфери важлива кожна деталь.

Сьогодні вироби Crisa представлені як мінімум в 70 країнах, в тому числі і в Україні – у каталозі ІОНА ГРУП ви можете купити скляний посуд Crisa оптом та в роздріб.

Красивий посуд Crisa для дому та ресторану

Якщо ви хочете наповнити свій будинок дійсно оригінальним, красивим і міцним посудом, вам точно сподобається продукція "Кріса".

Виробник пропонує широкий вибір посуду з міцного скла. Склянки та келихи, стопки та хайболи, графіни та глечики цієї марки стануть справжньою прикрасою будь-якого столу та припадуть до душі поціновувачам гарних речей.

Власники ресторанів, барів і готелів також не залишаться байдужими до каталогу компанії Crisa, скляний посуд якої виконан як у класичному стилі, так і із застосуванням незвичайних підходів та технологій.

Наприклад, бренд випустив колекцію посуду з синього скла з "вкрапленням" кришталю. Такі предмети складно назвати буденними, тому продукцію Crisa можна сміливо назвати незвичайною, стильною та чарівною – її хочеться гарненько розглянути з усіх боків, а потім обов'язково купити.

Скляний посуд зі знаком якості

Вироби, що створюються компанією Crisa, виконані з першокласних матеріалів, які дозволяють їй зберігати привабливий зовнішній вигляд протягом довгого часу. Такий посуд прослужить вам не один рік, не втративши своєї актуальності – виробник подбав про те, щоб товари повністю задовольняли потреби покупців.

Саме тому, якщо вас цікавить посуд в Києві, вам варто звернути увагу на колекції "Кріса", представлені в каталозі ІОНА ГРУП. Тут ви знайдете кращі пропозиції та продукцію відомого бренду.

Крім того, у нас ви можете купити скляний посуд оптом: якщо вас цікавлять позиції, які не представлені у нашому каталозі, ми можемо доставити посуд "під замовлення".

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте доступ до найцікавіших серій посуду, столових приборів та аксесуарів, що випускає Crisa. Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб не пропустити появу нових колекцій!