Pulltex

Pulltex

Аксесуари для вина професійного рівня

Іспанська компанія Пултекс, заснована в 1985 році, починала свою діяльність з виробництва звичайних штопорів для вина, але з часом розширила список продукції, включивши у нього безліч інших важливих аксесуарів для винних дегустацій.

Стиль, елегантність, сучасний дизайн та незмінно висока якість – аксесуари для бару Pulltex вже давно вийшли за рамки суто професійного винного обладнання, ставши надійним помічником для поціновувачів вина з усього світу.

Аксесуари для бару Pulltex – незамінні помічники поціновувачів вин

Класичний штопор Pulltex для ресторану, що має запатентовану на міжнародному рівні дворівневу важільну систему з високоякісної сталі, стане незамінним помічником на будь-яких святах та винних подіях. Сьогодні ця система вилучення пробки визнана кращою в світі – дворівневий важіль і гвинт зі спеціальним тефлоновим покриттям дозволяють легко й плавно витягти пробку з будь-якої пляшки, строго вертикально та абсолютно неушкодженою.

Крім цього, компанія Pulltex пропонує інші незамінні аксесуари для бару чи ресторану – різноманітні винні стопери. У стоперах використовується особлива укупорочна система, завдяки якій відкриті вина можуть легко зберігатися кілька днів до моменту дегустації.

Багато моделей штопорів та інші іспанські аксесуари для бару від відомого бренду з ручною обробкою представлені в оригінальних і красивих футлярах з дерева, шкіри та алюмінію, стануть відмінним подарунком.

Pulltex – аксесуари для бару в широкому асортименті

В компанії ІОНА ГРУП ви можете придбати найрізноманітніші винні аксесуари Pulltex оптом. Крім штопорів і пробок для пляшок вина чи шампанського іспанський бренд виробляє багато іншої оригінальної та корисної продукції для шанувальників вина:

  • Кольорові ідентифікатори для келихів, виготовлених з м'якої й гнучкої гуми.

  • Своєрідні винні холодильники – WINE & CHAMPAGNE COOLER, які допоможуть зберегти ідеальну температуру напою під час тривалого святкування.

  • Відерця для льоду різноманітних форм, виконані у різних кольорових рішеннях.

  • Декантери та винні келихи різного об'єму, які видувають з кришталевого скла кращі склодуви.

  • Воронки для наливу вина та вловлювачі крапель для декантерів і багато іншого. 

Продукція Pulltex для дому та різних елітних закладів громадського харчування стане справжньою знахідкою та дозволить зробити дегустацію вина і шампанського дійсно зручною.