Libbey

Libbey

Професійний барний посуд

Якісний, елітний посуд – це чудова можливість підкреслити високий рівень кафе, нічного клубу, бару чи ресторану. Якщо посуд має низьку якість або на ньому помітні сколи й подряпини, враження клієнта від відвідування такого закладу може бути зіпсовано назавжди.

Саме тому ресторатори зі стажем, вибираючи для свого закладу келихи і сервувальний посуд, особливу увагу приділяють таким параметрам, як розумна вартість, багатофункціональність, дизайн та якість. Все це пропонує своїм клієнтам торгова марка Ліббі – посуд, який приємно здивує вас.

Посуд Libbey – відмінний вибір для будь-яких закладів

Якщо професійному бармену або ресторатору поставити запитання, посуд яких марок він воліє використовувати в своєму закладі, найімовірніше він відповість – посуд для бару Libbey.

Ця торгова марка, заснована близько двохсот років тому – у 1812 році, відома в усьому світі, а її продукція користується незмінно високою популярністю більш ніж в 110 країнах. Посуд для ресторану Libbey зустрінеться вам у таких відомих мережах готелів, як Marriott, Sheraton і Hilton.

Libbey – посуд без вад

Розгляньмо основні переваги посуду для дому Libbey:

  • Посуд з Нідерландів відрізняється високою якістю скла, адже використовуються тільки першосортні, екологічно чисті компоненти: вапняк, сульфат натрію і кварцовий пісок. Скло кришталевої чистоти без жодних бульбашок, тому колір напою анітрохи не спотворюється.
  • Посуд для бару з Нідерландів – це безпека. Навіть, якщо келих розбивається, то він розбивається на великі шматки, які ви зможете зібрати без проблем – дрібні осколки у принципі відсутні.
  • У ресторанах і барах посуд цінується за компактність. За цим параметром посуд Libbey також вигідно відрізняється – він дуже компактно штабелюється, що дозволяє заощадити місце.
  • Ударостійкість – одна з характерних властивостей, яку покупці дуже цінують у посуді від нідерландського бренду.
  • Широкий асортимент. У виробника безліч надзвичайно красивих колекцій, товари в яких відрізняються першокласним дизайном та естетичністю.

І ще один величезний плюс – доступна ціна, в чому ви можете переконатися у компанії ІОНА ГРУП. Ми надамо вам посуд Libbey оптом і в роздріб. Повірте, з ним будь-яке святкування заграє новими фарбами!