Vacu Vin

Vacu Vin

Аксесуари для вина від піонерів галузі

Голландська компанія Ваку Він заснована у 1986 році. Першим виробом бренду, який заснував Бернд Шнайдер, стала вакуумна винна пробка, що дозволяла зберігати відкрите вино свіжим і смачним впродовж довгого часу.

Ідея розробки вакуумної пробки виникла у Шнайдера після того, як він спробував прокисле вино, яке декілька днів простояло відкритим. Заручившись підтримкою свого брата Джона, Бернд створив свій перший унікальний пристрій, з якого і почалася історія торгової марки Vacu Vin, що розробляє аксесуари для бару і домашнього використання популярні у всьому світі.

За 30 років свого існування компанія міцно затвердилася на ринку аксесуарів для кухні та вина, тому не дивно, що зараз вона вважається визнаним лідером в цій області.

Аксесуари для бару Vacu Vin – відмінний вибір для будь-якого закладу

Вироби Vacu Vin для ресторанів відрізняються оригінальним дизайном, а також ідеальним співвідношенням якості та ціни. Основна частина продукції голландського бренду запатентована в усьому світі, а безпосередньо виробництво товарів Vacu Vin для барів зосереджено в Нідерландах, і відповідає всім вимогам одного з найсуворіших стандартів – ISO. Завдяки цьому вся продукція відрізняється гарантовано високою якістю виконання і служить протягом багатів років.

Довговічні і практичні вироби голландського бренду можна зустріти більш ніж в 75 країнах світу, а також у більш ніж в тридцяти мільйонах домівок задоволених покупців.

Унікальність, успішність і високу якість продукції Vacu Vin підтверджено 20 престижними нагородами в сфері дизайну та торгівлі.

Vacu Vin – широкий асортимент товарів для дому та будь-яких закладів

Сьогодні торгова марка випускає не тільки професійні винні аксесуари. Продукція Vacu Vin для дому також має високий попит, адже вона відрізняється незвичайним, оригінальним оформленням і незмінно високою якістю матеріалів, які були використані при виробництві, а головне – дуже приємною ціною.

В компанії ІОНА ГРУП вас чекає величезний асортимент винних аксесуарів від відомого голландського бренду. Якісні приладдя для відкупорювання вина, сервірування, зберігання і охолодження зроблять будь-яке святкування по-справжньому радісним і незабутнім.

Продукція Vacu Vin оптом і в роздріб – це дійсно оригінальний і практичний подарунок близьким людям, а також найкращій спосіб підкреслити стиль та оригінальність закладу.