Durobor

Durobor

Бельгійський барний посуд

Торгова марка Дюробор, заснована в далекому 1928 році у бельгійському містечку Soignies, сьогодні стала одним з найвідоміших світових брендів, що виробляє високоякісне барне скло.

Посуд Durobor користується заслуженою популярністю у всьому світі, адже такого розмаїття пивних, винних та коктейльних келихів та стаканів, як у цього бренду, ви більш ніде не зустрінете.

Посуд Durobor – асортимент, який вас приємно здивує

Асортимент фабрики просто величезний, і включає не тільки лінії скла, для виробництва якого використовувалися традиційні методи. Бренд виробляє особливий бельгійський посуд, який виготовляється за унікальною технологією, завдяки чому вдається отримати ударостійку продукцію, що особливо актуально для барів та ресторанів, де падіння келихів хоч і не часте, але досить поширене явище.

Крім того, посуд для ресторану Durobor випускається з використанням запатентованої технології, завдяки якій краї виробів бельгійського бренду відрізняються надзвичайною міцністю та стійкістю до сколів.

У 2009 році торгова марка Durobor почала виробляти різні форми бельгійського посуду для дому та бару зі скла, зміцненого особливим способом. Примітно, що ця технологія використовується для будь-яких видів посуду незалежно від його форми, в тому числі і для різноманітних келихів на ніжці.

Відмінна риса посуду для бару Durobor – висока термостійкість, завдяки чому його можна використовувати для гарячих напоїв.

Посуд з Бельгії – чудовий дизайн, надзвичайна міцність

Durobor докладає зусиль, щоб бути першим у всьому. Художнє оформлення, унікальне виробництво і чітке опрацювання дизайну – все це робить продукцію бренду популярною у всьому світі.

В компанії ІОНА ГРУП вашій увазі представлено величезний асортимент продукції Durobor – посуд для дому, ресторану, бару, а також будь-яких інших підприємств громадського харчування. Оригінальні креманки і стопки, фужери, келихи, стакани, різноманітне барне скло. Простіше кажучи, бельгійський посуд для бару – це величезний вибір з дуже приємною ціною.

Durobor – посуд, який буде радувати вас протягом багатьох років своєю кришталевою чистотою та витонченістю форм. Використання особливої технології, коли готовий посуд нагрівають, а потім різко охолоджують, надає йому саме ту незвичайну міцність, якою славиться посуд для бару Durobor.

ІОНА ГРУП – бельгійський посуд Durobor оптом і в роздріб, доступний кожному.