Eternum

Eternum

Високоякісні столові прибори з Бельгії

Етернум – відома бельгійська торгова марка, яка на сьогоднішній день є визнаним лідером з виробництва високоякісних столових приборів і посуду з нержавіючої сталі.

Столові прибори Eternum мають безліч переваг, головна з яких – універсальність. Ополоники та лопатки, виделки та ложки – посуд Eternum може з однаковим успіхом використовуватися як в домашньому побуті, так і в сфері HoReCa.

Сьогодні прибори Eternum випускаються в дуже великому асортименті. Під торговою маркою Eternum для барів, ресторанів та дому розроблено більш ніж 50 різних моделей елітних столових приборів та більше 150 виробів високоякісного столового посуду з посрібленої і звичайної нержавіючої сталі.

Столові прибори Eternum – краса і надійність

Чому бельгійські столові прибори від цього бренду користуються високою популярністю в усьому світі? Все дуже просто – вони мають цілу низку чудових характеристик, серед яких варто відзначити наступні:

  • Eternum для ресторану – це чудовий зовнішній вигляд, який майстри бельгійського бренду створюють завдяки використанню матового полірування, піскоструминної обробки, сріблення і золочення, лазерного й алмазного гравірування, а також безлічі інших сучасних технологій.

  • Eternum для кухні – це висока зносостійкість та міцність, досягти якої вдається завдяки використанню надзвичайно міцного унікального сплаву. Всі столові прибори виливаються зі спеціального сплаву хрому і заліза, причому частка хрому в ньому становить цілих 17 відсотків. Використання цієї технології робить столові прибори Eternum для дому надзвичайно стійкими до корозії, тому вони протягом багатьох років зберігають просто чудовий зовнішній вигляд.

Столові прибори з Бельгії – вишуканий дизайн

Фахівці бельгійського бренду постійно працюють над сучасним унікальним дизайном посуду і столових приборів, тому колекції регулярно поповнюються новими зразками продукції, що відрізняються вишуканим, надзвичайним зовнішнім виглядом і незмінно високою якістю. В компанії ІОНА ГРУП ви можете придбати столові прибори Eternum оптом і в роздріб, та забезпечити чудову сервіровку заходу будь-якого виду, чи то затишна домашня вечеря, чи то урочиста подія на кілька сотень персон. Крім столових приборів, в каталозі присутній і посуд Eternum оптом, якість і вартість якого порадують будь-якого шеф-кухаря.