ГоловнаНовиниНовий бренд в асортименті ІОНА ГРУП – Cosy & Trendy

Новини

Новий бренд в асортименті ІОНА ГРУП – Cosy & Trendy

З радістю повідомляємо нашим клієнтам, що асортимент компанії ІОНА ГРУП в черговий раз оновлено, і новинкою стала продукція відомого бельгійського бренду Cosy & Trendy, який вже понад 80 років радує покупців високоякісними товарами.

Продукція бренду відноситься до середньої цінової категорії, і зосереджена в декількох основних нішах: сервування столу, аксесуари і посуд. Кожен клієнт зможе з легкістю підібрати для себе серед величезного (більше 20000 товарних позицій у каталозі бренду) асортименту необхідну чашку для кави або салатник, форму тарілки.

Елегантні поєднання кольорових відтінків продукції починаються від класичних біло-коричневих, червоно-чорних і біло-блакитних, і закінчуються сміливою кольоровою гамою. Це дозволяє ефектно обіграти посуд в будь-якому інтер'єрі ресторану, дозволяючи дизайнеру зробити дійсно оригінальний дизайн, який запам’ятовується.

Продукція бренду складається з колекцій, кожна з яких відрізняється індивідуальністю і різноманіттям форм і відтінків: ANTOINETTE, BARISTA IVORY, LAGUNA AZZURRO, NEW YORK, PLATO, SPECKLE – чудовий посуд чекає вас!