ГоловнаНовиниНовинка 2018 року – колекція VENEZIA від Krosno

Новини

Новинка 2018 року – колекція VENEZIA від Krosno

Польський бренд Krosno почав 2018 рік з ребрендингу колекцій продукції. Оновлений портфель товарів складається з понад 280 продуктів з різноманітними цілями, включаючи посуд для напоїв, сервування та декор.

Одна з таких новинок – колекція VENEZIA від Krosno являє собою серію найпопулярніших високоякісних продуктів, які вже багато років високо цінуються нашими клієнтами.

Популярність скляного посуду VENEZIA полягає в широкому спектрі продуктів, які прикрасять вишукану вечірку чи стануть у нагоді у щоденному використанні. Колекція включає в себе вироби, незамінні у кожному домогосподарстві.

Колекція VENEZIA польського виробника Krosno – класичний асортимент посуду, який прикрасить кожен стіл та надасть йому вишуканості. Це скляний посуд з широким спектром застосування: для води, вина, горілки, шампанського, мартіні та лікеру. Наповніть вашу домашню колекцію келихами в стилі VENEZIA та додайте своєму столу елегантності.

У каталозі ІОНА ГРУП представлені усі вироби з нової колекції VENEZIA. Ви завжди можете отримати професійну консультацію та замовити скляний посуд з колекції VENEZIA звернувшись до наших менеджерів.

Купуючи посуд Krosno у нас, ви завжди отримаєте високоякісний товар та задоволення від покупки!