ГоловнаНовиниНовинка для справжніх кавоманів – келих IRISH COFFEE від DUROBOR

Новини

Новинка для справжніх кавоманів – келих IRISH COFFEE від DUROBOR

Найближчим часом у нашому асортименті очікується ще одна новинка для справжніх кавоманів – келих IRISH COFFEE місткістю 230 мл. з логотипом, золотим обідком та зображенням листка конюшини на ніжці.

Дізнатися наявність на складі, ціну та придбати келих IRISH COFFEE 230 мл. ви можете будь-яким зручним для вас чином – зателефонувати, чи написати нам у соціалках.

А приготувати і насолодитись справжньою ірландською кавою у автентичних келихах IRISH COFFEE від Durobor можна скориставшись традиційним рецептом нижче.

Для приготування ірландської кави вам потрібен термостійкий келих класичної форми бельгійського бренду Durobor. Цей келих для гарячих напоїв має прекрасний декор: тонкий золотий глянцевий обідок, слоган «Irish Coffee» на поверхні чаші келиха та зображення листка конюшини на масивній ніжці.

Власне, класичний рецепт приготування Irish Coffee:

1. Наповніть келих IRISH COFFE від Durobor гарячою водою, щоб його попередньо нагріти, потім воду вилийте.

2. Налийте гарячу каву в прогрітий келих, поки він не буде повним приблизно на 3/4. Додайте коричневий цукор і перемішайте до повного розчинення. Додайте ірландський віскі за смаком.

3. Збийте у невеликій мисці вершки, та акуратно влийте їх по зворотній стороні великої ложки у каву, щоб вершки залишилися на поверхні. Подавайте гарячим, не перемішуючи.

4. Насолоджуйтесь!

Для приготування вам знадобляться інгредієнти:

- 100 мл. свіжозвареної кави

- 1-2 чайних ложки коричневого цукру

- 40-50 мл. ірландського віскі

- Вершки з жирністю 40% – 1 столова ложка