ГоловнаНовиниНовинка яку ви зможете придбати вже дуже скоро – диспенсер TIME TO PARTY DISPENSER

Новини

Новинка яку ви зможете придбати вже дуже скоро – диспенсер TIME TO PARTY DISPENSER

Теплими літніми місяцями кожен любить свіжий льодяний чай або лимонад розважаючись на свіжому повітрі. Диспенсер для напоїв є ідеальним аксесуаром для наповнення склянок ваших гостей прохолоджуючим напоєм! Культові моделі диспенсерів виготовляються з високоякісного міцного скла з краником біля основи, що полегшує наливання напою. Найкращі диспенсери для напоїв легко наповнюються вашими улюбленими напоями та їх безпечно мити у посудомийній машині. Широка база та важке скло ускладнять перекидання диспенсера з необережності, тому вам не доведеться турбуватися про розлитий напій або пошкодження.

Новинка у нашому асортименті, яку ви зможете придбати вже дуже скоро – диспенсер TIME TO PARTY Dispenser з кришкою та краником, місткістю 4 літри від нідерландського бренду Royal Leerdam – це ідеальний вибір для вечірок і барбекю. Лимонадниця ідеально підходить не тільки для коктейлів, але й для ряду інших прохолоджуючих напоїв. Просто наповніть лимонадницю напоєм, розташуйте її на рівній, міцній поверхні, та розливайте напій через зручний краник та насолоджуйтесь.

У нас ви можете купити диспенсери для напоїв та багато іншого посуду, тому ви неодмінно зможете вибрати те, що найкраще підходить для вашої родини.